Niezależnie od rodzaju budynku jedną z najbardziej uciążliwych awarii jest zapchanie rur. Ich udrażnianie domowymi metodami nie zawsze okazuje się jednak możliwe. W takiej sytuacji na terenie Poznania oferujemy profesjonalne przepychanie z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Reagujemy błyskawicznie na każde wezwanie bez względu na to, czy ma miejsce w niedzielny wieczór, środowy poranek, czy jakikolwiek inny dzień. Nasze pogotowie funkcjonuje w trybie 24/7, a fachowcy zawsze są pod telefonem, aby nieść pomoc klientom.

Udrażnianie kanalizacji

Zapchanie instalacji wod-kan zdarza się zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Niezależnie od przyczyn zatkania rur kanalizacyjnych znajdujemy skuteczne rozwiązania. Nasze usługi to:

  • przepychanie rur za pomocą spirali kanalizacyjnej,
  • płukanie studzienek,
  • udrażnianie pionów kanalizacyjnych,
  • kompleksowe czyszczenie kanalizacji – między innymi metodą ciśnieniową,
  • usuwanie elementów stanowiących zagrożenie dla rur – na przykład wrastających korzeni drzew.

Obsługujemy mieszkania, biura czy obiekty użyteczności publicznej. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, po prostu zadzwoń i opisz sytuację. Przyjedziemy, gwarantując skuteczne wsparcie w atrakcyjnej, indywidualnie ustalonej cenie. Wystarczy się z nami skontaktować.

Przy okazji naszej interwencji hydraulicy mogą wykonać między innymi przegląd, prace konserwacyjne, naprawcze czy zaproponować szerszą współpracę, na przykład przy wymianie rur na nowsze. Warto pamiętać, że dobrze zaprojektowana, wykonana z wysokojakościowych elementów instalacja kanalizacyjna jest mniej podatna na zapychanie, więc ewentualne udrażnianie ciśnieniowe czy mechaniczne przepychanie nie jest konieczne.

Po czym poznać, że odpływ od umywalki czy toalety jest zapchany i wymaga wizyty pogotowia hydraulicznego? Przede wszystkim po tym, że zawodzą tradycyjne metody, jak użycie popularnych środków chemicznych do udrażniania rur czy próba wykorzystania domowej spirali. Jeżeli potrzebujesz pilnego wsparcia, nie wahaj się wybrać naszej propozycji dla mieszkańców Poznania.

udrażnianie rur poznań
Kreatyp.pl - Tworzenie Stron Internetowych Radom